Paykasa Hakkında

paykasakart-al-onlinePaykasa Hakkında ;

Paykasa kart hakkında söylenebilecek çok şey var ama önclikle bilmenizi isteriz ki dünya piyasasında çok kullanılan ön ödemeli kart sistemlerinin başında gelen kartlardan biridir.
Özellikle dünya piyasasında ön ödemeli kart sisteminde bu kadar sorun varken paykasa kart sorunsuz olup ve kullanımı çok kolay olan son derece güvenli bir karttır.

Merkezi çıkış yeri İngiltere olup müşterilerimiz için aldığımız bayilik Türkiye’nin Tek ve en güvenilir bayisi olmakla birlikte sizlere daha kolay ve güvenli bir alışveriş sunmaktadır.

Türkiyenin tek resmi ve yetkili bayisi olup diğer firmalara bizim alt bayilik verdiğimizi bilmenizi isteriz aradığınız güvenilir ve kolay alışverişin tek adresi olarak KendiKart firmamız size yardımcı olmak için buradadır.

Siz değerli müşterilerimize bir bildirimde bulunmak isterim son zamanlarda çok kullanılan ön ödemeli kart sistemlerinde yükselişte ve zirve de olan paykasa kartı www.kendikart.com adresinden canlı destek ekibimizden çok rahat kolaylıkla ve güvenilir bir şekilde alımlarınızı yapabilirsiniz.

 

× Whatsapp