Jeton Kart Nedir?

Jeton Kart Nedir? ;

kendi-icerikArtık günümüzde internet paranın asıl kaynağıdır. Herşey bir sanal alemin içinde dönmekte olup bu sanal alemde hem çok para kazanılmakta hemde para kaybedilmektedir. Yani kısacası günümüz de para internet üzerinden banka hesapları ve ön ödemeli kartlar ile sanal alemde dönmektedir.

Fakat bu kartların çoğu sınırsız limitleri olduğu için insanlara çok para kaybettirmektedir. Bunun önüne geçmek için gerekli kurumlar bizde dahil olmak üzere güvenilir ve ucuz olan jeton kartı ürettik ve piyasaya sunduk çok da tutuldu tutlmasının nedeni ise sınırlı olu 10 eurodan 500 euro ya kadar bulunmaktadır. Sınırlı olması aldığınız kart miktarı hangisi ise o kadar harcama yapmanızı sağlayarak sizi büyük bir para kaybından kurtarmaktadır. Fakat bilmeniz gereken bir şey var tek kullanımlık bir karttır. İçindeki bakiye bittiğinde asla geri yükleme yapılamayan bir karttır. Kısacası bakiyeniz tükendiği anda yeni bir kart almak mecburiyetinde olacaksınız. Fakat böyle olması çok güzel çünkü kartınız aynı olduğunda bilgileriniz çalınabiliyor ama her seferinde yeni bir kart almanız sizlere daha güvenli bir alış veriş sunuyor.

jeton-logo

İnternet ortamında alışveriş yapmaktan anonim mi kalıyorsunuz? İşte jeton kart burada devreye girmektedir. Kredi kartı ekstreleriniz de pahalı harcamalar görmek istemiyor musunuz? Yoksa hesap dökümlerinde gereksiz harcamalardan kurtulmak mı istiyorsunuz veya bilgileriniz paylaşmak istemiyor musunuz? Evet dediğinizi duyar gibiyim işte tam da size önerebileceğim bir kart jeton kart artık isim soy isim bile girmeye gerek kalmadan sizi gereksiz ve fazla harcamalardan uzak tutmak için şimdi sizde neden jeton kartı bir denemeyesiniz ki.

Jeton kart ekstra güvenli ve ucuz bir kart olmakla birlikte size bilgilerinizi herhangi bir yere verilmesinden kurtarıyor. Ayrıca gereksiz harcamalardan ay sonu gelen insanların keyfini kaçıran hesap ekstrelerinden kurtarmaktadır.

10Hadi sizde ufak bir alım yaparak deneyin.

× Whatsapp