Jeton Güvenli Midir?

jetonJeton Güvenli Midir? ;

Tabiki de Jeton kart güvenlidir. Daha önce bilgilerinizi vermek zorunluluğunuz vardı ama şimdi böyle bir sorununuz kalmadı. Hiç bir kişisel bilginizi vermeden Jeton karta sahip olabilirsiniz.

Jeton kart pin kodunun kopyalanması kullanılmış olması veya çalışmıyor olması imkansızdır. Çünkü bu güne kadar piyasa da kart olmadığı zamanlar da oldu kartların kopyalandığı zamanlarda bu panellerin güvenlik açığından ve eksikliğinden kaynaklanıyordu bazen kartı siteye yüklerken hata veriyordu halbu ki kart sağlam ama paneldeki açıktan dolayı sistem kullanılmış olarak algılıyor ve masum insanlar dolandırıcı yerine koyuluyordu ama artık jeton kart var ve böyle bir sorun yok son derece güvenilir bir panele sahip olan bir karttır.

Daha önce çıkan ön ödemeli kartların panelleri 5 ay da kurulmuştu fakat jeton karta 3 yıl emek harcandı varın gerisini siz düşünün son derece gerçekten güvenlik ihmali ve eksikliği olmayan tek paneldir. Bizde KendiKart olarak müşterilerimizin artık sorun yaşamaması için hemen yetkili bayiliği aldık ve artık sizlere daha kolay ve güzel alışveriş için jeton kartı 7/24 temin etmekte ve sizlere 7/24 satış yapabilmek için buradayız.

× Whatsapp