Jeton Bozdur

jetonJeton Bozdur ;

Güvenilir jeton bozan tek yetkili resellere sahipiz firmamız bozum yapmaktaır. Fakat bazen bozum yapamıyoruz maalesef uzun süreli çalışmadığımız zaman çünkü müşterilerimiz bize kart veriyor bozalım diye kartın içi boş çıkıyor. Ama kartım sağlamdı diyorlar bu nedenle uzun süreli çalışmadığımız müşterilerimize bozum maalesef yapamaktayız.

Jeton kart bozum yapan her firmaya güvenmemnizi ısrarla öneririz çünkü insanların siz değerli müşterilerimizin haklarını yiyorlar.

Firmamızdan jeton kart bozumu yapmak istiyorsanız öncellikle yapmanız gereken hemen sağ alt köşede bulunan canlı destek ekibimizle iletişime geçmektedir.

Bozum süresi yaklaşık olarak 5 dakika almaktadır. Bozum sırasında eğer kartınız sağlam ise vermiş olduğunuz hesap numarasına anında paranız yatırılmaktadır. Fakat kartınız boş çıkarsa yapabileceğimiz bir şey  yoktur.

Firmamızda canlı destek üzerinde sizlerle konuşan müşteri temsilcilerimiz 15 kişiden oluşmaktadır. Siz değerli müşterilerimize güvenilir dürüst sağdık ve içtenlikle hizmet vermek için 7/24 müşteri temsilcilerimiz canlı destek başındadır. Euro kuru durmadan oynadığı için sorunlarla karşılaşmamak için lütfen alacağınız kartın miktarını bize bildirerek fiyatını öğrenmenizi önemle rica ederiz. Yüksek kurdan siz değerli müşterilerimize jeton kart bozacağını söyleyen her firmaya güvenmeyiniz alt bayiler yüksek kurdan asla bozum yapamaz.

Fakat biz KendiKart olarak resmi tek yetkili firma olduğumuz için yüksek kurdan sizlerle anlaşacağımız fiyat üzerinden bozum yapabiliriz. Zaten bu sektörde olan herkesin amacı para kazanmak onun için herkes’e güvenmemniz gerektiğini sizlere ısrarla KendiKart olarak söylemek yardımcı olmak için buradayız.

× Whatsapp